УКРАЇНСЬКИЙ ЛАМЗАК ПРЕМІУМ ЯКОСТІ

  ГАРАНТІЯ ДО 120 ДНІВ      ЗМІННА ВНУТРІШНЯ КАМЕРА     ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ
Що це за ламзак ?
Ламзак (lamzac, лежак, надувний гамак, шезлонг, диван та ін) - це супер продукт Українського виробництва LEZHAK.ТОР , який надасть Вам комфорт в любому місці - де завгодно і коли завгодно. Наші лежаки надуваються менш ніж за хвилину без використання будь-яких насосів і у вашому розпорядженні зручний диван, який утримує повітря більше 4 годин з навантаженням до 300 кг. Головне - не забути прихопити Ламзак з собою !!!Вироблено в Україні для українців

Офіційна гарантія до 120 днів

Міцний і надійний матеріал

Швидка доставка Новою Поштою.

УВАГА !

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ !!! Китайських копій Lamzac та інших неякісних підробок, ви розчаруєтеся. На ринку України широко представлені лежаки китайського виробництва, як правило їх ціна 200-400 грн, хтось просить і більше. Якість таких лежаків - одноразові. Ремонту і відновленню не підлягають.

У нас для Вас є два варіанта Українського ламзака, один лайтовий, другий стандартний. На них діє гарантія і можна без проблем зробити ремонт, якщо буде потрібно

Надувной шезлонг (ламзак) LEZHAK.ТОР серия "ЛАЙТ"

Серія "ЛАЙТ" на відміну від дешевих китайських аналогів мають змінну внутрішню камеру, міцну засувку (фастекс), пластичний і широкий пластик в клапанах. Окуратні і міцні шви.
Надувний гамак ЛАЙТ розроблений як альтернатива китайським аналогам Ламзаки, але процес надування і використання буде для Вас значно комфортніше і легше.
Основні особливості:
- Матеріал зовнішньої тканини - болонья 65 г / м.кв. Вага в сумці 1,1 кг. Змінна камера.
- Розмір в надутому вигляді: довжина 190 см, ширина 90 см, висота 60 см.
- Рекомендовані поверхні для використання: трава, пісок, кімнатні покриття для підлоги. (Не рекомендується використовувати на асфальті, каменях)

580,00 грн.
ЗАМОВИТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Надувной шезлонг (ламзак) LEZHAK.ТОР серия "СТАНДАРТ"

Серія надувних диванів "СТАНДАРТ" - абсолютний лідер в реаліях нашого з вами використання в Україні;) Надійна і міцна тканина Oxford PU1000. Внутрішня камера - 3-х шаровий поліетилен 70 мкр. (Змінний). Кишені з двох сторін для Ваших речей. Кілочок для закріплення в грунт у вітряну погоду.
Основні особливості:
- Матеріал: Oxford210 PU1000 щільністю 90 г / м.кв. Вага лежака: 1,4 кг
- Змінна повітряна камера: Так
- Кишені з двох сторін: Так
- Рекомендуємо для використання на будь-яких поверхнях.

890,00 грн.
ЗАМОВИТИ ПРЯМО ЗАРАЗ


Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання ! ?

  + 38(096) 93 79 115          Viber (096) 17-21-484